Las Noches
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Beszélgessünk

Go down 
+5
Ulquiorra
Nnoitra
Stark
Neliel
Kumiko
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Ulquiorra
Espada
Espada
Ulquiorra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Már ittvan de még sütit kajál :D

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzomb. Feb. 16, 2008 1:58 pm

Ritka? Én megnéztem a Gantzot!! SŐŐŐŐT a mangáját is elolvastam ameddig levan asszem most fordítva SŐŐŐŐT megvan ps2-őmön játékba és végig is vittem. Ja ha már ps2-nél tartok csak megemlítem hogy épp most Játszok a Bleach Blade Battlers 2-vel Very Happy az anime szerint megy sajnos de annyit elkell mondanom hogy ÉN és Grimmjow nomeg Yammy az Espada-k közül bennevan Very Happy (A gantz és a Bleach is mind a 2 japán de nem lényeges hisz az egyikbe aza lényeg hogy üssétek egymást a másikba meg az hogy lődd a szörnyet)
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzomb. Feb. 16, 2008 2:20 pm

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *marha irigy Ulquiorra-ra* Én letöltöttem a BBB 1et, de nem vitte az emulátor Sad PSem meg nincs, csoro gyerek vok, csak 40ezres Airsoftra van pénzem Razz MOst jut eszembe...szülinapomra PS-t kéne kérni Very Happy (még 5 nap! Very Happy)Gantz manga elérhetőséget tudtok adni? Nagyon ratyi a vége az animenek, és ki akarom potolni Razz Ohh Nnoitora-sama, nem is mertem gondolni hogy valaki játszik az espadabol Very Happy Nekem egy Cyma M14 Socom-om van, igaz cyma, de ahhoz képest szinte teljes Tokio Marui replika. Nagyon jol visz Smile Csak az a gáz vele hogy mikor multkor szétszedtem meccs közepén hogy megigazitsam az aksi zsinorjait a kezemben maradt az ABS rész, és az egész fém belső a földön...na most az ABS-ben maradt az aksi is meg a fele a zsinoroknak, szétjött az egyik csatlakozo, most azt kéne megcinkelni, aztán vhogy visszaokoskodni, de nem vitt rá még a lélek Very Happy Van még egy springes Famasom is, az is nagyon jol visz springes létére. Meg egy pisztolyom de az is szerelés alatt :S Very Happy Van csapatod Nnoitora? Hol játszotok? M16 ?Very Happy Az asszem a csapattámogató, ugye? Smile Finom gép XD
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Ulquiorra
Espada
Espada
Ulquiorra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Már ittvan de még sütit kajál :D

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzomb. Feb. 16, 2008 7:42 pm

Én torrentesen szedtem le az első 20 volume-t Very Happy
Érdemes az elejétől kezdeni mert a manga sztem sokkal jobb mint az anime meg úgy kb az első 3 vadászat az ami a manga szerint van az animében a többi már másképp megy Very Happy Itt a torrent
Vissza az elejére Go down
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzomb. Feb. 16, 2008 11:23 pm

www.bleachexile.com És azon belül az Online Manga Reader menü. Ott aztán van Gantztól kezdve minden, ami szem szájnak ingere.

Még én is a nyáron akarom elkezdeni, de van két klub is itt Miskolc környékén. Az egyik a Tapolcai Hollók (ha jól emlékszem), a másik meg a Vadkanok. Az első lesz a nyertes, mert ott van két ismerősöm. Meg aztán szeretjük a bozótharcot Nnoitra laughs


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 18, 2008 2:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyVas. Feb. 17, 2008 2:57 pm

Köszi szépen a linkeket Very Happy Most erről a Gantzos dologról jutott eszembe, hogy nyitok egy top topicot az lesz a címe hogy "Élet a bleachen túl, avagy mik a kedvenc anime-id?" Hát Nnoitora-kun akkor lehet találkozunk egy nagy játékon ahol összegyülnek a csapatok, alig várom már Very Happy Mi nyáron rendezünk egy 48 órás kinttáborozós 3tálca sörös dolgot is, azt is várom már Very Happy Az a gond, hogy a csapatban a 12 főből kb velem együtt van 4 ember aki komolyan gondolja...és 3 aki iszik mint én Razz Teszek fel új smile-kat, még egy másik fórumról loptam őket régebben remélem tetszenek ha nem is bleachesek Smile
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Ulquiorra
Espada
Espada
Ulquiorra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Már ittvan de még sütit kajál :D

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2008 9:08 pm

Tudna vki ajánlani vmi animét? Very Happy Igaz van 1 rakat de mégiscsak a több aza jobb :DDD
(ne egyet ajánljatok hanem vagy4-et 5-öt mert lehet lesz közte olyan amit már ismerek
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2008 9:37 pm

Hm...hát amit nem ismersz a top 12-m ből azt érdemes megnézni sztem Razz Vagy csak kuksizd meg az ismertetőjét, én mindet imádom Smile Uhh a Gantz mangáról meg nem tudok lekattanni, tegnap elolvastam 1től 206ig Very Happy ma még csak 240ig mert későn értem haza Very Happy Igaz mangákban nem vok annyira otthon mint animekben, de ez egy ISTEN manga, az tuti Very Happy A szülinapomon jön az uj rész, már nagyon várom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2008 11:19 pm

Gantz - elolvasni és megszeretni. <- Ez vót itten a reklámnak helye.

Nézzél mondjuk Gungrave-et, vagy Genocide-ot Ulquiorra-san.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra
Espada
Espada
Ulquiorra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Már ittvan de még sütit kajál :D

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2008 3:33 pm

thx a tippeket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2008 4:51 pm

Én most a Karint kezdtem el nézni, jopofa kis anime ^^
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Ulquiorra
Espada
Espada
Ulquiorra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Már ittvan de még sütit kajál :D

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2008 7:22 pm

juuuuuuj az kegyetlen anime XD főleg Karin családja az ami durva XD
Vissza az elejére Go down
Neliel
Espada
Espada
Neliel


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hueco Mundo sivatag

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2008 10:56 pm

Az egyik kedvencem!!! Nekem Anju és Ren a kedvenceim, de Elda is a topban van!
Nagyon ajánlom mindenkinek! XD
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzer. Feb. 20, 2008 12:09 am

Nekem is bejön, vicces Very Happy Anju nagyon aranyos Smile A Gantz manga csak addig van kész ameddig fent van bleachexile-n vagy csak még nem töltötték fel? Ha az is most készül, akkor milyen időközönként adják ki? Tud vki vmit?
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzer. Feb. 20, 2008 2:14 am

Olyan hetente-kéthetente jön ki újabb rész. De volt már arra is példa, hogy másfél hónapig kellett rá várni. Úgy igazából meghatározatlan. Csak annyit lehet csinálni, hogy figyeled szombatonként az Exilen.
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzer. Feb. 20, 2008 4:32 pm

Az lesz, de én nem fogom bírni idegekkel Very Happy Megy a topjaim közé, egyik nagy kedvencem lett a Gantz Smile
Jah amugy Nnoi ha van időd meg kedved majd nyugodtan leugorhatsz az egyik játékunkra Smile Van 1-2 pesti emberke is aki lejár. Vasárnap is lesz, de szombatom Stark Birthday Party ugyhogy sztem felejtős geek king


A hozzászólást Stark összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 20, 2008 4:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Kumiko
Spirit
Spirit
Kumiko


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 11.
Age : 32

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 6:32 pm

Stark-bátyó!!!! Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!Very Happy Látom neked is szombaton lesz az ünneplés Wink Nekem is! ^^
Vissza az elejére Go down
Grimmjow
Espada
Espada
Grimmjow


Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches,El Sexta Palacio

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 7:05 pm

Boldog születésnapot Stark-san!És neked is,Kumiko-chan Kisasszony!
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu/
Dragon
Spirit
Spirit
Dragon


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 20.
Age : 37
Tartózkodási hely : Pécs

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 9:31 pm

Boldog születésnapot mindkettőtőknek cheers
Vissza az elejére Go down
http://www.otakushakai.hu
Neliel
Espada
Espada
Neliel


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hueco Mundo sivatag

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 10:01 pm

Boldog Szülinapot! XD
*előveszi a hegedűt és eljátssza a Boldog Szülinapot-ot*
Énekelni nem merek, mert iszonyú hangom van...
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra
Espada
Espada
Ulquiorra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Már ittvan de még sütit kajál :D

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 10:18 pm

Boldog születésnapot mind2-őtöknek Very Happy
itt egy link nem szülinapi zene de remélem tetszeni fog xD Freestyler
Vissza az elejére Go down
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyPént. Feb. 22, 2008 12:04 pm

Füled érjen bokáig Stark-san! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kumiko
Spirit
Spirit
Kumiko


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 11.
Age : 32

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyPént. Feb. 22, 2008 2:10 pm

Köszönöm szépen a jókívánságokat! ^^ Ulquiorra nagyon nagy volt ez a srác XD Köszi a zenét! Wink Neliel-chan neked is, bár igaz azt nem hallottam, csak képzeltem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 5:30 pm

Köszönöm szépen! Meglátjuk este hogy alakul a fergeteg szülinapi party Very Happy Majd beszámolok Smile
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Neliel tu Oderschwank
Spirit
Spirit
Neliel tu Oderschwank


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2008 8:30 am

Beszélgessünk - Page 2 Arrancar-1
Vissza az elejére Go down
http://www.bleach-anime.gportal.hu
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 28, 2008 9:59 pm

Érdekes a Costplay Byakuya-sama, de sajna én még mindig píz, idő, és hosszu haj hiányában vagyok, de most csinálok magamnak katana-t Razz
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Ajánlott tartalom





Beszélgessünk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgessünk
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Noches :: OFF-
Ugrás: