Las Noches
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Beszélgessünk

Go down 
+5
Ulquiorra
Nnoitra
Stark
Neliel
Kumiko
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kumiko
Spirit
Spirit
Kumiko


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 11.
Age : 32

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyHétf. Feb. 11, 2008 11:08 pm

Nos, itt lehet chatelni mindenféle témáról. Az élet nagy dolgaitól kezdve az egészen komolytalan dolgokig, bármiről ^^

Kezdeném is:

Kinek milyen volt a mai napja? Very Happy Ha engem kérdeztek annyira szerencsétlen voltam... Épp sétáltunk hazafele a gimiből, amikor a járdán megláttunk egy nagy csövet. Persze amikor épp azon voltam hogy átlépjem valami hapek megrántotta, én pedig szépen elvágódtam.... és nekiestem egy motorbiciklinek XD És aztán jön felém egy két-ajtós szekrény pasi, és látom hogy letört valami a járműről. Azt hittem szívbajt kapok lol! Szerencsére megúsztam egy gyilkos tekintettel, de OMG... Very Happy Mellesleg nem én voltam a hibás...de nagyon kínos volt Smile
Vissza az elejére Go down
Neliel
Espada
Espada
Neliel


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hueco Mundo sivatag

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyHétf. Feb. 11, 2008 11:16 pm

Szegény... Nekem olyan normális napom volt... Normálisan unalmas...
Reggel amikor bementem az iskolába, megtudtam, hogy meg kellett volna tanulnom egy fél oldalas angol szöveget kívülről... Jól kezdődött a napom...
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyKedd Feb. 12, 2008 2:31 pm

Kumiko írta:
XDD Jaj, ne haragudj tündérbögyörőm, eskü bele akartam írni, de valahogy kimaradt ^^" Szóval Stark az én bátyókám Smile És jobbulást kívánok neked, 39.4 nagyon kellemetlen! Sad De a szülinapunkig biztos kikupálódsz Wink

Hát ja, ma reggel 39el keltem :S Ugy vágódtam be a zuhany alá mint akit üldöznek...Ilyenkor kicsit leizzad az ember...Aztán meg ugy ki vok száradva mint aki elszivott 2 gramm füvet Very Happy

Kumiko írta:
Nos, itt lehet chatelni mindenféle témáról. Az élet nagy dolgaitól kezdve az egészen komolytalan dolgokig, bármiről ^^

Kezdeném is:

Kinek milyen volt a mai napja? Very Happy Ha engem kérdeztek annyira szerencsétlen voltam... Épp sétáltunk hazafele a gimiből, amikor a járdán megláttunk egy nagy csövet. Persze amikor épp azon voltam hogy átlépjem valami hapek megrántotta, én pedig szépen elvágódtam.... és nekiestem egy motorbiciklinek XD És aztán jön felém egy két-ajtós szekrény pasi, és látom hogy letört valami a járműről. Azt hittem szívbajt kapok lol! Szerencsére megúsztam egy gyilkos tekintettel, de OMG... Very Happy Mellesleg nem én voltam a hibás...de nagyon kínos volt Smile

Hát jah hugi, mindenkinek lehet rossz napja :S De nagyon örülök, hogy nem esett bajod Smile Én meg alssan indulok a dokihoz, csak az a gáz hogy másik városban van Very Happy

Neliel írta:
Szegény... Nekem olyan normális napom volt... Normálisan unalmas...
Reggel amikor bementem az iskolába, megtudtam, hogy meg kellett volna tanulnom egy fél oldalas angol szöveget kívülről... Jól kezdődött a napom...

Ez nálam is igy volt a multkor, de mivel kiderült hogy az osztályátársaim felragasztották a szöveget a falra...igy nem volt semmi gáz...3 5öst kaptam rá Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyKedd Feb. 12, 2008 3:04 pm

Ha-ha-ha! Micsoda csapat! XD
Én le is kopogom, de a mai nap hála Istennek (Aizen-samának) nem történt semmi kifogásolható.
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyKedd Feb. 12, 2008 6:00 pm

Very Happy Engem kiírtak egész hétre, ugyhogy döglök, meg Lucky Star-t nézek egész héten Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzer. Feb. 13, 2008 4:32 pm

Tettem fel új emotionokat - meg lehet csodálni engem: Nnoitra laughs
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzer. Feb. 13, 2008 5:11 pm

Nagyon édesek Very Happy De én hol maradok megint? Razz Tuiti aludtam mikor ezeket csinálták rólatok XD
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Neliel
Espada
Espada
Neliel


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hueco Mundo sivatag

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzer. Feb. 13, 2008 10:23 pm

Ne panaszkodj, én sem vagyok köztük... És Halibel sem... Phew, hogy mindig a sokszor szereplő és népszerű karaktereknek csinálnak ilyen cuki emoticonokat...
Vissza az elejére Go down
Kumiko
Spirit
Spirit
Kumiko


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 11.
Age : 32

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyCsüt. Feb. 14, 2008 5:29 pm

Hüh eddig nem is figyeltem a smileyeket Smile Azt hiszem nekem ez a mikrofon-frizurás egyed tetszik a legjobban XD afro Hasonlít volt barátomra, aki nemrégiben hatalmas fürtöket növesztett Very Happy Ha csak ránézek röhögnöm kell.

Amúgy boldog Valentin napot skacok! ^^ Igaz nekem semmi extra nem volt benne, de akinek van párja biztos élvezte.... Nyúúú, én is akarok csokiszivet T_T
Vissza az elejére Go down
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyCsüt. Feb. 14, 2008 7:52 pm

Tőlem egy fahéjillatú díszgyergyát kapott a szerencsés.
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyCsüt. Feb. 14, 2008 8:33 pm

Jaja Boldog valentin napot! Mondjukén is bertegen, és egyedül töltöttem, nem volt más mint a többi nap... Elég ratyi igy szürke egérként tölteni ezt a napot :S
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Neliel
Espada
Espada
Neliel


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hueco Mundo sivatag

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyCsüt. Feb. 14, 2008 8:39 pm

Szegény... *gondolatbeli csokiszivet küld*
Én csak egy üzenetet kaptam az egyik osztálytársamtól, mert a mi sulinkban minden Valentin-napkor kitesznek egy ládát, amibe lehet leveleket tenni!
Ja, és mindenki örömére elmaradt a nyelvtan doga! Smile
Ez volt az ofőnk ajándéka az osztálynak...
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyCsüt. Feb. 14, 2008 10:25 pm

Hát Nel-chan, vannak még igazi hölgyek Smile Még azok a csajok is csesztek felhivni akik állitolag "szerelmesek" belém, és nem álltalnak lesmárolni szó nélkül egy buliban... Köszönöm szépen!!! ^^ *Gondolatban 20 raklapnyi csokiszivet küld ^^*
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Neliel
Espada
Espada
Neliel


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hueco Mundo sivatag

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyCsüt. Feb. 14, 2008 10:32 pm

Ó, ezek szerint népszerű vagy a lányok (nemcsak Lilinette) körében XD
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyPént. Feb. 15, 2008 12:03 am

Hát sajnos pont nem annak a lánynak a körében aki számomra most érdekes lenne :S De hát az is tul egyszerü lenne ugy Very Happy Lilinett pedig egy külön fejezet Razz
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyPént. Feb. 15, 2008 2:06 am

Te Gigolo te! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyPént. Feb. 15, 2008 11:49 am

Razz Gigolnék én éjjel nappal ha végre meggyógyulnék Very Happy Nagyon para ez a virus, vigyázzatok magatokra kedves Espadaim, nehogy elkapjátok! Smile
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyPént. Feb. 15, 2008 2:10 pm

Én már elkaptam valamit, amikor a párommal sétáltam este. Hiába no! Nincs még nyár.
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyPént. Feb. 15, 2008 3:35 pm

Hát jah, az alföldön zuhog a hó XD Remélem nem akkorra ér ide mire meggyogyulok Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Neliel
Espada
Espada
Neliel


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hueco Mundo sivatag

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptyPént. Feb. 15, 2008 8:01 pm

Elképzellek, Stark-san, hogy kilépsz a házból, már gyógyultan, és pont elkezd esni a hó... LOL
Egyébként most nálunk is tömeges megbetegedések vannak az osztályban...
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzomb. Feb. 16, 2008 1:46 am

Áááá nagyon gyilkos (bocsi Nnoitora-sama hogy lopom a beszólásod Razz ) Ma is irtam msnen az egyik ismerősömnek hogy mizu volt a suliba erre:...hülye vagy? már 3 napja én sem vok meg vagy az osztály fele... :O Namondom jo... Már témára evickélve kicsit ki tudja mi az az airsoft? Razz
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Ulquiorra
Espada
Espada
Ulquiorra


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Már ittvan de még sütit kajál :D

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzomb. Feb. 16, 2008 1:57 am

Én hétfőtől kezdve itthon ültem XD az úgy nevezett influenza miatt voltam "beteg" Very Happy
Hmmm Airsoft? Az asszem olyasmi mint a valódi fegyverek csak ilyen sűritett levegővel lövi ki a műanyag töltényeket... jól mondom vagy tévedek? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzomb. Feb. 16, 2008 3:40 am

Hát jah, nagyon közel jár! Very Happy A játékélményt inkább a paintball-hoz hasonlitanám, csak ez sokkal jobban fáj, viszont nem hagy nyomot. Ami viszont pozitiv meg negativ is egyszerre, az az hogy a fegyverek az igaziak 100%os másai, és így ha meglát egyel a kezedben a rendőr (amennyi esze van 1-2nek erre mifelénk) még rád is lőhet. De ezt most csak a valódisága miatt akartam előhozni XD Képzeljétek elég sokan airsoftozunk az osztályomból, és az egyik csapattársamtól elkérte egy másik osztálytársam az AK47-esét mert arabnak öltöztünk farsangon. (csak én nem voltam emiatt a rohadt virus miatt Sad ...de nem is baj, mert Smile Gondolták a barmok még beülnek kocsmázni egyet farsang előtt (ezzel semmi gáz nem lett volna mentem volna én is a helyükben vagy velük Very Happy ) , de az észlények vitték a fegyvert is XD Rögtön rájuk riasztották a yardokat, aztán ugy vitték be őket, rendes eljárás meg minden, örüljenek hogy nem kaptak golyót a seggükbe Very Happy Na mostmár igy 3/4 2 magasságában megyek is aludni, végignéztem a Gantz-ot ugyhogy teljesen kivagyok agyilag, ajánlom mindenkinek! (18 fölött Smile )
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Stark
Espada
Espada
Stark


Hozzászólások száma : 144
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Bedrooms of Las Noches

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzomb. Feb. 16, 2008 12:23 pm

A tegnapi 3/4ed 2-es beszolásból esett le, hogy rosszul jár a fórum órája, aszitte hogy GMTben vagyunk Very Happy Nem nagyon ugyhogy átálítottam dozo Smile
Vissza az elejére Go down
http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada
Nnoitra


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Las Noches gőzfürdői

Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk EmptySzomb. Feb. 16, 2008 12:53 pm

Wow! Ritka, hogy még az Airsoftot, meg a Gantzot is ismerje valaki. Örvendelek a klubban. Razz

És neked milyen csúzlid van? Én a nyáron akarok befektetni egy vietnámi M16-osra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beszélgessünk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgessünk   Beszélgessünk Empty

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgessünk
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Noches :: OFF-
Ugrás: