HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  Belépés  

Share | 

Vasto Lorde beszélgetések

Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow
Espada
Espada

Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Vasto Lorde beszélgetések   Csüt. Feb. 14, 2008 11:03 pm

Ez egy örökzöld téma több,mint egy éve.Legelőször Hitsugaya említette meg őket,mintegy a Menos evolúció csúcsának nevezve őket a Gillian és az Adjuchas szintek után.
Többször vetődtek fel azóta olyan elképzelések,hogy az Espadaban is lehet közülük való.
Az Espada tagok közül Aaroniero beszélt arról,hogy ő az egyetlen Gillian szintű arrancar az Espadaban,s a többiek mind -legalább- Adjuchasok.
Tehát a "legalább" szó,amit mondott engedélyezi ezt a vitát,egyébiránt egyértelmű lenne,hogy az összes Espada rajta kívül Adjuchas szintű arrancar.
A Vasto Lorde-król tudjuk,hogy a Hueco Mundo legsötétebb mélységeiben laknak,s jóval erősebbek a kapitányoknál,de ez csak a VL szintű Menosokra igaz.Nem tudjuk,hogy lehetséges-e a shinigami-ka,vagyis a shinigamizációs átalakulás,arrancarrá válásuk,ha igen,akkor az már isteni hatalom tulajdonosává teheti őket.
Erre csak egy példa:mekkora a különbség egy Espada (Adjuchas szintű arrancar) és az ashidos Adjuchas Menosok között?Ha a VL menosok is ennyit tudnának változni talán mind erősebbek lennének Aizen-samanál.

Ennyit előre,minden válasznak örülök.xDDD
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://lasnoches.uw.hu/
Stark
Espada
Espada

Hozzászólások száma : 144

TémanyitásTárgy: Re: Vasto Lorde beszélgetések   Pént. Feb. 15, 2008 12:00 am

Hát igen, sajnos nem árulhatom el a titkot, miszerint én is Vasto Lorde szintű voltam valaha, és erősebb is vagyok Aizen chan-nál, és csak azért vagyok még mindig Las Nochesben, mert kényelmesek az ágyak... Shocked affraid

-Miageta yo! Sora no hoshi-tachi no hikari!

-Lilinette...Give me a break!

Felhasználó profiljának megtekintése http://lasnoches.uw.hu
Nnoitra
Espada
Espada

Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: Vasto Lorde beszélgetések   Pént. Feb. 15, 2008 1:52 am

Ulquiorra írta:
Sztem ez az Adjuchas/Vasto Lorde kérdés eléggé érdekes felvetek egykét pontot amit én eddigi Bleaches olvasásaim során vettem észre és most próbálok pár dolgot az én szemszögemből kifejteni:

1. Ha Aizen egy Vasto Lordét akarna shinigamizálni a mi a biztosíték arra hogy utána nem öli meg Aizen-t és az egéz társaságot? (ottvan Grimmjow is ő is eléggé ellenségesen irányul a többiek felé) Egy Vasto Lordénak az ereje sztem elég ahhoz hogy akár Aizen Zanpakutou-jának az erejét is megtörje.(ha nem akkor Aizen szerencsés)

2. Ha egy Vasto Lorde lenne a csapatban akkor az sztem nem Stark lenne (elnézést akiket ezzel megsértek de ez csak az én véleményem) mivel egy Vasto Lorde elméletileg evolúciós úton jutott el erre a szintre ezért sztem elég kevés van belőle és azokis jó öregek lehetnek azaz sztem az öreg az aki az egyetlen Vasto Lorde a csapatban ééés ugyebár az első helyen áll.(HA van Vasto Lorde a csapatban)

Ezek mind csak feltételezések de sztem eléggé kicsi arra az esély hogy van Vasto Lorde az Espada soraiban.
Na ez egy elég érdekes téma, amely sajnos rendelkezik sok buktatóval, ami a Bleach készítőjét illetheti.

Nnoitra szerintem anno Adjuchas lehetett, azonban, hogy tréningel elérhette-e egy VL szintjét arról nincsennek még információnk. (Hisz a legerősebb hollow-k kialakulásáról egy csipetnyi tudással sem rendelkezünk - vagy további kanibalizmussal, vagy valami edzéssel, nem tudjuk, én legalábbis nem.)

És ott van mondjuk Halibel példája is. Amikor meglátta Neliel-t, rögtön mondta, hogy anno a fracciónjaként szolgált. És most (talán #3 hely) benne van a top 3-ban. Szeretem tartani magamat ahhoz a feltételezéshez, hogy az 1-4 mind Vasto Lorde szintű, ámbár ezek az iménti tények néha kikezdik a logikát.

Summa-summarum. Ez még mindig ad okot a találgatásoknak.

Grimmjow
Espada
Espada

Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Vasto Lorde beszélgetések   Pént. Feb. 15, 2008 2:31 am

Ha Halibel-chan tegyük fel valóban Vasto Lorde szintű arrancar, az nagyon kiábrándító lenne.Úgy értem akkor a VL menosok már nem is lennének izgalmasak,illetve ezesetben Ulquiorra is VL-arrancar,akit Grimmjow egy Ichigo elleni harcért simán megtámadott,s ha úgy vesszük,könnyedén félre is állított...

Grimmjow célja az,hogy Vasto Lordévé válhasson,mert az az szint,amivel valóban királyként élhet,s ez nem hinném,hogy Ulquiorrá-jék szintje.

Lehet,hogy csak én várok olyat a Vasto Lordéktól,ami túlhaladja az anime történelem összes eddigi harcos "faját",de szerintem nem hiába várat már rájuk több mint egy éve Kubo.Lehet már néhányukat megtervezte...
Felhasználó profiljának megtekintése http://lasnoches.uw.hu/
Stark
Espada
Espada

Hozzászólások száma : 144

TémanyitásTárgy: Re: Vasto Lorde beszélgetések   Pént. Feb. 15, 2008 3:30 pm

Áthelyeztem Ulquiorra-kun hozzászólását, azthiszem inkább ide illik:

Ulquiorra írta:
Sztem ez az Adjuchas/Vasto Lorde kérdés eléggé érdekes felvetek egykét pontot amit én eddigi Bleaches olvasásaim során vettem észre és most próbálok pár dolgot az én szemszögemből kifejteni:

1. Ha Aizen egy Vasto Lordét akarna shinigamizálni a mi a biztosíték arra hogy utána nem öli meg Aizen-t és az egéz társaságot? (ottvan Grimmjow is ő is eléggé ellenségesen irányul a többiek felé) Egy Vasto Lordénak az ereje sztem elég ahhoz hogy akár Aizen Zanpakutou-jának az erejét is megtörje.(ha nem akkor Aizen szerencsés)

2. Ha egy Vasto Lorde lenne a csapatban akkor az sztem nem Stark lenne (elnézést akiket ezzel megsértek de ez csak az én véleményem) mivel egy Vasto Lorde elméletileg evolúciós úton jutott el erre a szintre ezért sztem elég kevés van belőle és azokis jó öregek lehetnek azaz sztem az öreg az aki az egyetlen Vasto Lorde a csapatban ééés ugyebár az első helyen áll.(HA van Vasto Lorde a csapatban)

Ezek mind csak feltételezések de sztem eléggé kicsi arra az esély hogy van Vasto Lorde az Espada soraiban.

-Miageta yo! Sora no hoshi-tachi no hikari!

-Lilinette...Give me a break!

Felhasználó profiljának megtekintése http://lasnoches.uw.hu
tomi891209
Spirit
Spirit

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Re: Vasto Lorde beszélgetések   Kedd Jan. 13, 2009 10:51 pm

Hali!

Sok okosságot ehhez én nem tudok hozzá fűzni mivel én a mangát nem nézem, a film pedig még Noitra és Kempachi harcának végén jár. De szerintem az ami a filmből számomra kiderült az az hogy Aiezen-nek nincs is nagyon szüksége Vl-re az Espadaban, mivel a film alapján egy arrancar sokkal erősebb egy azonos szintű hollow-nál, ilyenformán egy hollow-nak sokkal több esélye van a fejlődésre arrancarként. Egyetértek azzal, hogy az egyetlen lehetséges VL. az Espadaban az Barragan, már csak azért is mivel a fejlődés üteme hollow-ként sokkal lassab, így Aizen-samának egyszerűbb egy adjucas-ból arrancart csinálni, aki gyorsabb fejlődése lévén könnyen túlszárnyalhatja a VL.-ékat, mint megvárni, míg egy VL. hajlandó lesz arrancarrá válni.
Felhasználó profiljának megtekintése
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Vasto Lorde beszélgetések   

Vasto Lorde beszélgetések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beszélgetős oldal